Najlepsza cena.

Frez długi

★★★★☆

Wyprzedaż na frez długi! Przed zakupem warto zapoznać się z naszą osobistą opinią. Opowiadamy o wszystkich zaletach i wadach oraz o tym, gdzie można go dostać po najniższej cenie. Otrzymujesz indywidualną uwagę dzięki czatowi z wyspecjalizowanymi doradcami. Proste, szybkie i tanie.

Zawsze najlepsza cena

👉 Prześlij więcej 👈

Jak dobrać Frez długi ?

Zasłony twarzy i patrzałki ochronne zapewniają, że oczy nie pozostaną zranione przez latające drzazgi drewniane. W trakcie pracy z narzędziem frez długi okulary ochronne są absolutnie obowiązkowe.

Waga. Zbyt duża masa może znacznie zredukować sterowność. Dlatego zaleca się, aby sprawdzić masę przy zakupie. Należy pamiętać, że wielu fabrykantów podaje wagę wyjąwszy piły łańcuchowej, piły tarczowej, oleju i/lub paliwa.

W jaki silnik wyposażony jest Timberpro? Silnik jest dwusuwowym silnikiem benzynowym chłodzonym powietrzem. Czy narzędzie posiada wspomaganie rozruchu? Tak. Timberpro wyposażony jest w program EasyStart. Jaka mikstura paliwowa jest potrzebna do pracy pilarki? Do pracy Timberpro potrzebna jest mikstura benzyny i oleju w stosunku 25: 1-wszą. Jaką grubość łańcucha posiada ten schemat? Grubość łańcucha sięga 1, 5 milimetra. Pokaż mniej

Dostawa do domu Frez długi

Do mieszania benzyny do frez długi potrzebny jest właściwy olej do silników dwusuwowych. Można go kupić w każdym dobrze zaopatrzonym sklepiku dla majsterkowiczów bądź online. Właściwe proporcje mieszania zależą od konkretnego zastosowania. W przykład, jeśli piła wymaga proporcji mieszania 1 do 50, 20 ml oleju na litr powietrza. Większość olejów wydaje się być i tak samomieszająca się, co znacznie ułatwia mieszanie.

Należy pamiętać, że sprzęt podlega Rozporządzeniu o Opiece przed Hałasem Ekwipunku i może być używany na rejonach wrażliwych na wrzask tylko w prawnie uregulowanych godzinach dziennych (między 7. 00 a 20. 00 w dni powszednie).

Przegląd Frez długi

O ile chcesz używać fita wyłącznie na swojej posesji, jeden z nich może stanowić dla Ciebie dobry. Do prac po lesie i leśnictwie taki model nie wydaje się być idealny. Wynika to głównie z argumentu, że pilarka elektryczna jest uzależniona od czasu zasilania sieciowego. Aby uruchomić urządzenie, powinno się podłączyć je do sieci elektrycznej.

Prowadnica frez długi powinna być tak zwymiarowana, aby wystarczyła do najczęstszych prac przy domu i ogrodzie. Ponieważ długość belki zwiększa wagę, moc silnika i zużycie paliwa, idealna belka jest możliwie jakim sposobem najkrótsza.

Nasi klienci znajdują nas za pośrednictwem tych powiązanych wyszukiwań:

  • Frez długi
  • Frez długi opinie
  • Frez długi cena
  • Frez długi ceny

Inne produkty

Akceptujesz cookies? Czytaj więcej